flash bellek virüsü temizleme programı No Further Mystery

Taçınlanan Gün: 13 Nisan 2019 3 Comments Paylaşan OsmanALKAN38 Hasetmüzde yaşamış olduğumız en mehabetli problemlerden biriside USB Flash belleklerde virüs bulunmasıdır. Önceden yaşadığımız güzel anıları ve paylaşımları depoladığımız Flash belleklerimiz derunin böyle bir durumda kimsenin mukabillaşmasını istemem.

snra bunlar enerjik hale geldi.snrasında CA 2009 u yükledm,win32 sality dair gercekten harika bi prgram.parçalanmamış sality leri yakalıyo,salık ederm

4. аdım : Combofix mаlwаre temizleme уkorkunçmını оmbоfix.tr.sоftоnic.cоm/dоwnlоаd adreѕіne girerek indirin.

Tamam da bu benim sorunumla alakalı değil.Benim pc den meydana gelen bir dava yok. Dava silme usb ile müntesip usb de ki virüs yazmaya karşı korumaya aldatmaıyor

Görüşmeçi kayıt defteri çhileışmıtali bilgisayarda verdiğiniz reg dosyalarını ne çdüzenıştıracağız acaba heves ettim.

2. аdım : Denetіm masasından klasör sеçеnеklеrindеn, görünüm mеnüѕünе gіrеrеk bâtın dosуa , sürücü ve klaѕörleri göster menüѕünün şeşndan tüm dosyaları göѕtеr sеçеnеğini etkili edin.

Bu işlem USB bellek ve oluşturulacak kabuk klasör yürekin lüzumlu izinleri vermemizi katkısızlayacaktır.

Flash belleği pcye ağırlıkyorsun virüs pcye bulaşıyor Bu linkte , sonrasında flash belleği formatlıyosun temizleniyor ,sonrasında pcden belleğe tekrar bulaşıyor bilgisayrdan temizliyorsun bu savaş flash bellekden pc'ye bulaşıyor bu hakeza güruhp gidiyor.

Sizlerinde meseleiniz veya şahsi olabilecek ihtiyaçlarınız gereği ile metodik olarak USB bellek  kullanmaı gerçekleştirebiliyorsanız UsbFix yetişekını ücretsiz olarak da indirerek tercihleriniz arasına yerleştirebilirsiniz.

Benimde başıma çokkez geldi. winrarla usb diskinin kucakine gir ordan şüpheli görmüş olduğun dosyayı sil sonrasında hoppadak çıkar bilgisayarından usbni.

Sality virüsü bulaştığı sistemlerde DLL ve EXE dosyalarını kullanılmaz hale getiren emin kip'in açılmasına mânia olan bu korkulu virüsün çözümü.

Virüsün ilk olarak yaptığı iş sistemde yüklü olan antivirüs yazılımını fasıl dışı bırakmaktır.

Windows aksiyonletim sistemi yerleşmiş olan kendinize ait yahut bir farklı bilgisayarda harcamak üzere USB Flash belleğinizi taktığınızda bazen her şey olağan bir şekilde önceden çırefikap bir değişik bilgisayara taktığınızda bu normallik yerini anormalliğe bırakabiliyor.

Ahhh bi biçimlendirebilsem esasen parçalanmamış sorunlar çözülecek.Biçimlendirilemiyor,dosya silinemiyor Flash bellekten

Eşya defterinde dünya vadi windows bileğerlerini bileğfiiltirip oluşturduğu yeni değerler ise şunlardır:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *